תערוכות

 < חזרה לעמוד הבית

מרץ 2022: ציור "נקודת מפנה", דיוקן עצמי, טכניקה מעורבת על קנבס, תערוכה קבוצתית בהשראת מירי אלוני, תיאטרון הקאמרי תל אביב.

אפריל 2021: אמנים אקולוגים חברו לתערוכה: "הזבל הזה הוא אני" צילומים של בר סטפנסקי. שדרות ירושלים 39 יפו תל אביב.
מטרת התערוכה לעורר השראה למען הכדור.
יצרתי מיצג "ערוגת פרחים" ציורי בוטניקה ישראלית, שתולים במריצה חלודה אך עדין עמידה ועובדת. הטכניקה בציורים אימפסטו שמן על קרשים. מעליהם במרחב יצרתי דמויות, קולבי מתכת בשימוש חוזר מכופפים וצבועים.
דרך הדימויים במיצג אני מביעה דאגתי הכבדה מאוד לעתיד הטבע וחשש מאסון אקולוגי שהאנושות מביאה על עצמה, ניסיון לדרבן לפעולות נמרצות למען הסביבה למשל הבאת הטבע למרחב האורבני.

ספטמבר 2020:  "כאן אסור לקטוף" מיצג דיגיטלי של תושבות ואמניות חבל מודיעין.

מאי 2019: 8 ציורים, "בוקה ישראלי" :תורמוס, אירוס, גדילן, כלנית, חלמונית, לופית נרקיס ורקפת, שמן על קרשים, תערוכה קבוצתית מעבדות לחירות, גלריית בוקר, יהודה הלוי ת"א.

למידע ופרטים נוספים אודות התערוכה לחצו כאן

נובמבר 2019: מיצג ,"תלויים באוויר", קולבי מתכת מכופפים תלויים על גבי רשת חלודה, שאבתי השראה למיצג מהציטוט של יצחק רבין – "האדם אינו פלדה. הוא לב ונשמה, הוא בוכה וצוחק. הוא אוהב וכואב. הוא מסתער ונפצע וזועק. " האדם הוא אדם". תערוכה קבוצתית "לא לאלימות", בית העם, כפר טרומן.

מאי 2018: תערוכה קבוצתית "ירושלים ובניה" .בית אורי צבי, יפו 34 ירושלים.
הציור שהצגתי מבטא את אמונתי בשלום. אוטופי ככל שיהיה. במרכז הציור ציירתי את האטריבוט הפרופורציה האלוהית של לאונרדו דה וינצ'י. הרקע ירושלים בעידן שלום בהשראת חזונו של תאודור הרצל בספרו אלטנוילנד ובקו מקביל על שפת הכנרת בת הגליל מרמזת על תרבות אלוהי הנייד.

2015: תערוכה קבוצתית "בית" .היכל תרבות חבל מודיעין, איירפורטסיטי שוהם.

קישור לפרטים נוספים על התערוכה

2014: תערוכה קבוצתית "סיפורי בדים", מיצג מעגל נשימה .פארק נאות קדומים.

למידע ופרטים נוספים אודות התערוכה לחצו כאן

2013: תערוכה קבוצתית "פלאי הבריאה" היכל תרבות מודיעין.

למידע ופרטים נוספים אודות התערוכה לחצו כאן

© 2022 All Rights Reserved.

דילוג לתוכן