פרוייקטים

 < חזרה לעמוד הבית

"בדומה לזרעי הפרחים שאני מלקטת הטמונים באדמה במקום אפל, גם אני בניתי את עצמי מחדש מתוך תקופת יגון, עם הזרעים השולחים שורשים לעומק האדמה ופורצים את האדמה על מנת להגיע לאור , כך גם אני צומחת מתוך היצירה".

ספטמבר 2020: "כאן אסור לקטוף", יזמתי בשיתוף אמני חבל מודיעין מיצג דיגיטלי המוחה נגד תרבות אונס גואה , הסבטקסט החזק בשיר של נעמי שמר והפרחים ביצירות מבקשים דרך האמנות להגיד עצור.

מאי 2020: הקמת חצר מוסיקה בבית ספר מול הגלעד. מערכת תופים, צנרת פי בי סי. קסילופון, צינורות מתכת שימוש חוזר משאריות בריכה והתגלגלו אליי, אורך השלם (106.1ס"מ)הארוך ביותר מבין החלקים וממנו דייקתי את מנעד הצלילים.
פרויקט זה החל לקרום עור וגידים עוד לפני הקורונה הוא זימן לי דרישות להבנה בנושאי מוסיקה, החלה מגפת הקורונה הסגר ודחיית הפרויקט נתן לי זמן להתמקצע, ללמוד לעומק . כמו שאני אוהבת. כאן המקום להרחיב, אני אוטודידקטית ותכונה נוספת שלי היא סקרנות אין סופית וצמא לדעת עוד בעיקר בנושאים להם אני נמשכת בעשייתי ומעניינים אותי."

אפריל 2019: רקמת איקסים ענקית, רשת מתכת משבצות וחוטי טריקו, יצירה רבת משתתפים בהנחייתי במסגרת פסטיבל בתמיכת "עמותת תיירות חבל מודיעין". פרויקט עם ערכי "פלייסמקינג" ,המטרה חיזוק קשרי הקהילה במועצה תחת הכותרת "קושרים קשרים בחבל מודיעין". כהמשך היצירה נתלתה במרחב הכפרי.

ינואר 2019: השתתפתי ב"וורקשופ" לקראת אירוויזיון תל אביב, הוזמנתי לייעץ ולסער מוחות בתחום האקולוגיה בשיתוף עם סטודיו "יוטוביה" לקחתי חלק מצוותי חשיבה במטרה לצמצם למינימום את הנזק הסביבתי מח' סביבה בעיריית ת"א.

2015: כדי חרס במסגרת פסטיבל חנוכה חיפוי כדי חרס בשברי אריחים על טהרת המחזור ,ביצירת כדים אלו השתתפו אמני חבל מודיעין ומטיילים במרחב הכפרי של חבל מודיעין, הכדים מוקמו בכיכר טירת יהודה.

2012: התבקשתי ליצור תחפושות של 4 מוצרי יסוד: מלח, סוכר, תה וטונה . יצרתי אותם תוך הקפדה על שימוש חוזר בחומרים ליצירת התחפושות. תחפושות אלו שימשו מפגינים מול הממונה על ההגבלים העסקים בירושלים.

קורסים:

קורס גרפיקה ממוחשבת, מכללת עתיד, המסגר תל אביב.
קורס דיבוב ,בהנחיית ניקו בר, אולפני זינקו, גבעתיים.

קורס גישור, בהנחיית חברת גבים, בנין מועצה חבל מודיעין.
למדתי שפה נפלאה.

קורס משחק , סטודיו למשחק שרון אלכסנדר ,שנקין תל אביב.
עד אז יצרתי ארגז כלים מקורסים ומניסיון תעסוקתי שנוגע בתחום אומנות

ניסיון תעסוקתי בתחומי האומנות:

שזירת פרחים: קדן פרחים ,שנקין תל אביב.
שזירת פרחים: "גק אנד רוז" קווינס, ניו יורק.
רקמה ממוחשבתACU + : , לונג איילנד

© 2022 All Rights Reserved.

דילוג לתוכן